Özletme Sohbet ve Chat Odaları Kullanımı

yorum yok
779 views okuma
30 Eylül, 2016

Özletme chat sohbet odaları içinde, farklı kategorilerde bulunan kanallarda doyumsuz, sınırsız sohbetin tadı için katılabilirsiniz. Yaşamımızın en mühim parçalarından bir tanesi olan sohbet nedir? Cevabını hiç düşünebildiniz mi acaba? Sohbet kelimesi çok geniş yelpazedir aslında. Kısaca bahseder isek, sohbet kişilerin karşılıklı keyifli, eğlenceli zaman geçirme biçimi diyebiliriz sohbet sebebi ile. Karşılıklı her alanda fikir alış verişi yapılabilen veya yalnızca eğlence alabilmek adına heyeten diyaloglar ile sürüp gider sohbet. Sohbetler adabı bir tarzda araştırmayacağız tabi ki.

Bugünkü olanlar epey sık kullanılan yazılı sesli gerekse görünümlü olarak süre gelen sohbetlerden konuşmak istiyorum size. Bugünküde süratle ilerleyen teknolojiyle birlikte bilgisayar ve cep telefonları yaşamımızın en mühim kısmını kaplamıştır.Bundan daha süratli ilerleyen internet bizlere her alanda basitlik sağlamış gerçek dünyamızı sanal ortama taşımıştır.

sohbet chat

sohbet chat

Herkesin bildiği facebook , twitter, facebook, pinterest veya instagram, tumblr gibi kullanmakta olduğumuz sosyal medyalar dışında olan ve pek çoğumuzun bileceği ,bilmesine rapmen saklamaya çalıştığı, sanal ve gerçekten oluşan bir dünyaya sahibiz pek çoğumuz. IRC dediğimiz şey, yani Internet Relay Chat açılımı olan ve Türkçesi İnternet aktarmalı sohbet olan yapıya gelecek olursak;

1990 senesinde başlayan irc tarzı bazıları kişilerin bahsetmiş olduğumuz eğlenceli ve keyifli omegla sohbet etme imkanı yayınlayan bir server platformudur. Genelde halk dilinde biz bu duruma “chat yapmak” deriz.
Bu sanal platform vasıtası ile dünyanın her tarafında her dilde her ırkta milyonlarca insan birbirleri ile sohbet etme ve tanıma fırsatını yakalıyor.. Peki sebep sanal sohbetler? Karşınızda olan bireyi görmeksizin, rahatlıkla istediğinizce sohbet yapabilmeyi hangimiz istemez ki?

Arada sırada gerçek hayat içerisinde bulamadığınız dikkati arkadaşlığı belki de gerçek bir aşkı Ozletme Chat sitesi üzerinde bulacaksınız. “Anlatılmaz, ancak yaşanır” diye tabir edilen duruma çok benzerdir aslında, mutlaka deneyip tecrübe etmek gereklidir. Ve tüm bunların unsurlarını tüm irc chat severler anlayabilirler diyerek bu yazılarımı okuyabilen herkesleri bu sohbet kanallarını bir defa olsun denemelerine, tüm bu saydıklarımızın keyfini sürmeye çağrı ediyorum mutlaka.

Acaba neresinden başlayabilirim diye soruyor iseniz şayet tüm sanal platformlarda olan gerçek aleme. Sizlere en önemli tavsiye olarak irc.ozletme.com adresini sunabiliriz.

Bir önceki yazımız olan Dostlukların Oluştuğu Sohbet Mekanı başlıklı makalemizde chat sitesi, chat sohbet ve kızlarla sohbet hakkında bilgiler verilmektedir.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Özletme.Com içerisinde sizlere en özgün içerikleri sunan yöneticidir.

Benzer İçerikler

Her geçen gün daha çok kullanıcı giriyor sohbet sitelerine arkadaş bulmak, ...

Merhaba sevgili okurlarımız! Bilindiği üzere son dönemlerin en çok kullanılan ...

Arkadaş sohbet siteleri içerisinde, kendinize yeni arkadaş bulmak için chat ...

Sizden YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

DMCA.com Protection Status Sitemiz sizlere Google arama motoru üzerinde; sohbet, chat ve sohbet odaları kelimeleri üzerinde hizmet vermektedir. ( We love Google )

http://www.Ozletme.Com Chat sitesi son olarak günü güncellenmiştir.