Chat Sitelerinde Nasıl Sohbet Edilir?

yorum yok
1.951 views okuma
5 Haziran, 2016

Değerli özletme sohbet sitesi okuyucuları, yeni yayın hayatı sürecimizdeki ilk bilgilendirme yazımızda sizlerle birlikteyiz. Uzunca bir süre önce sitemizde yaptığımız bazı hatalardan ötürü bir tür ceza işlemine maruz kalmamızdan ötürü her zaman en kaliteli chat siteleri arasındaki yerimizde yoktuk. Yepyeni ve bembeyaz bir sayfa açtık sizler için ve tamamen isteklerinize uygun olarak özgün bir şekilde karşınızda olmayı daimi vaziyette sürdüreceğiz.

sohbet sitesi

sohbet sitesi

Chat Sitelerine Nasıl Girilir?

İlk etapta bir sohbet sitesine girebilmeniz için, bunun nasıl yapıldığı konusunda bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Önemli olan kendi yapınıza uygun olan bir siteyi tespit ederek sürekli olarak aynı yere girmeniz sizin avantajınıza olabilir. Çünkü her gün farklı sohbet odalarına girmeniz, tanıştığınız arkadaşlarınızı bir sonraki gün bulamamanız anlamına gelmektedir. Bu da zaten sizin chat yapma amacınıza uymayacaktır. Yeni arkadaşlar edinmek ve yeni insanlarla tanışmak için kurulan sitelerinin var olma durumlarına da ters bir durum olacaktır haliyle. Herkes gibi sizinde özgün bir siteye girerek yeni insanlarla muhabbet etmek, eğlenmek. Yazımızı okumaya devam edin, bu konuda önemli tavsiyeleri bulabileceksiniz.

Sohbet Ederken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Her şeyin ve her ortamın olduğu gibi chat sitemiz de belli başlı kurallara sahip bulunmakta. Bu kurallara uymanız, hem sağlıklı bir şekilde zaman geçirmeniz hemde sohbet kanalının düzeninin sağlanması açısından oldukça önem arz etmektedir. Bahsedilen kuralları okumasanız bile zaten normal şartlar altında her insanın uygulacağı şeylerdir. Bunlara kısaca değinecek olursak;

  • Kullandığınız rumuzun yani nickname’in illegal karakter içermemesi, siyasi mesajlar vermemesi ve gayri ahlaki anlamlara gelmemesi gerekmektedir. Giriş esnasında yazdığınız rumuz bu şartlara uyduğu sürece ilk maddeyi sağlayarak sohbet odasına girmiş olursunuz.
  • Önem göstermeniz gereken bir diğer kuralımız; ortak sohbet alanında yazdıklarınızın, ilk maddede belirtildiği gibi hususlara uygun olmasıdır. Bu alana yazıp ilettiğiniz mesajlar tüm sohbet kullanıcılarına iletildiğinden dolayı bilhassa özen göstermelisiniz.
  • Sitemiz bir yazılı chat odası olması bakımından,  mesajlarınızın okunaklı ve imla kurallarına uygun olması önceliklidir. Sürekli olarak büyük harf kullanmak yada imla kurallarını ihlal ederek kullanmanız uygun olmaz.
  • Son olarak sohbet eden bayan kullanıcıların rahatsız edilmesini kesinlikle tasvip edemeyiz. Eğer kendileri rızaları dahilinde sizlerle özel olarak konuşmayı kabul ederlerse bir sorun teşkil etmez. Ancak baskı, aşırı ısrar yada hakaretlerde bulunacak olursanız bu kuralımızı hiçe saymış olursunuz. Sohbet odaları yöneticileri de gereken prosedürü işleterek işlemleri yapıp size uzaklaştırma cezası verebilirler.

Tüm belirtilenlere uyduğunuz taktirde, güzel sohbetlerin edildiği keyifli bir ortamın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.


Bir önceki yazımda makalem var.

Özletme.Com içerisinde sizlere en özgün içerikleri sunan yöneticidir.

Etiketler :

Benzer İçerikler

Her geçen gün daha çok kullanıcı giriyor sohbet sitelerine arkadaş bulmak, ...

Merhaba sevgili okurlarımız! Bilindiği üzere son dönemlerin en çok kullanılan ...

Arkadaş sohbet siteleri içerisinde, kendinize yeni arkadaş bulmak için chat ...

Sizden YorumlarBir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

DMCA.com Protection Status Sitemiz sizlere Google arama motoru üzerinde; sohbet, chat ve sohbet odaları kelimeleri üzerinde hizmet vermektedir. ( We love Google )

http://www.Ozletme.Com Chat sitesi son olarak günü güncellenmiştir.