Badoo Arkadaşlık Sitesi Nedir?

5 yorum
5.854 views okuma
9 Haziran, 2016

Badoo belki de bugüne dek kurulmuş ve en geniş kapsamlı yerli sosyal iletişim portalıdır. Bu anlamda dünya devlerine adeta rakip olan platform, Türk kullanıcılar arasındaki kullanım payı ve oranını her geçen gün arttırmaktadır. Bunda şüphesiz etken olan şey, kolay kullanımı ve insanların gerçek sonuçlarla karşılaşıp aradıklarını net bir biçimde buluyor olmasıdır. Sizlere tanıtımını yapacağımız Badoo isimli arkadaşlık ve chat sitesi hakkında sunacağımız bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

badoo sohbet

badoo sohbet

Badoo nedir? Ne zaman kurulmuştur?

Badoo son 10 yıl içerisinde ülkemizde en çok gelişim ve değişim gösteren bir sosyal sohbet ağıdır. İnsanların birbirlerine ulaşmalarını amaç edinen bu trend platform, kullandığı sistem sayesinde anlık lokasyon bilgilerine dayalı arama özelliği nedeniyle çokça tercih edilmektedir. 2006 senesi içerisinde kafadar bir kaç Türk genci tarafından basit bir arkadaşlık ve sohbet sitesi olarak inşa edilen Badoo, sonraları kendilerinin bile tahmin etmediği bir şekilde rağbet görmesinin ardından hızla yayıldı ve bugünkü halini, şeklini aldı.

Aktf ve rahat kullanımı açısından kolaylıklarla dolu olan Badoo, artık yurtdışı kullanıcılarına da kapılarını açarak 3 dilde daha hizmet vermeye başladı. Bu ilk etapta Türk kullanıcılar ve yaptıkları aramalarda kısmen karışıklıklara neden olsa da çabuk toparladıklarını ve ayırt etme fonksiyonu sayesinde bu durumu aştıklarını düşünüyoruz.

Badoo arkadaşlık sitesi nasıl kullanılır?

Siteye ilk giriş esnasında her yerde olduğu gibi kayıt olmanız gerekmekte. Kayıt için bir e-posta adresine ve sistemin istediği bilgilere sahip olmanız gerekiyor. Paylaşım, arama, chat ve arkadaş ekleme gibi işlevleri kullanabilmeniz için kayıt olduktan sonra ilgi alanları, hobiler, hedef aramalar gibi ilgili yerleri doldurmanız gerekmektedir. Aksi taktirde sistem bunları yapmanıza izin vermeden bloke edecektir. Badoo sohbet ve arkadaşlık ağının asıl amacı, arama yapan kullanıcılarına gerçekten belirttikleri kriterlere uygun profilleri göstermek olduğundan dolayı bu noktaya bilhassa özen gösteriliyor.

Gerçek bilgilerinizi, hobilerinizi ve resminizi olduğu gibi kullanmanız sizin için daha anlamlı olacak ve daha çok kullanıcıya kendinizi açık biçimde ifade etmiş olacaksınız. Zaten Badoo sistemi bay, bayanların aradıkları özelliklerdeki karşı cinsleri ile irtibata geçmelerini esas aldığından dolayı, giriş yapan insanlar çekinmeden ve açıkça bilgilerini paylaşabiliyorlar.

Ülkemizde yaygın olarak kullanılan Badoo arkadaşlık ve sohbet sitesini tanıtım amaçlı oluşturduğumuz makalemizin sonuna geldik, keyifli vakitler dileriz.


Bir önceki yazımda « makalem var.

Özletme.Com içerisinde sizlere en özgün içerikleri sunan yöneticidir.

Etiketler :

Benzer İçerikler

Sizden YorumlarYorumlar (5 Yorum)

  • Valla badoo sohbet hiç kullanmadım ancak çevremde pek çok insanın bilgisayarlarında telefonlarında gördüğüm bir sistem güzel bilgiler verilmiş yazıda teşekkürler

  • Badoo yu çok eskiden bayağı bir süre kullanmıştım şimdi ne durumda bilmiyorum adı bile gelmiyordu badoo sohbet aklıma ama bi bakarım artık 🙂

  • Aslında daha yeni çıkmış bi uygulama değil badoo chat ve arkadaşlık olayı. Çünkü ben senelerdir aktif bir şekilde kullanıyorum. Tabi bilmeyenler için güzel bir yazı olmuş tebrik ederim.

  • Sürekli olarak kullandığım bir sistem badoo sohbet. Hem telefonumda uygulaması var hemde bilgisayarım üzerinden sürekli olarak badoo da bulunan arkadaşlarımla chat yapabiliyorum.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?

DMCA.com Protection Status Sitemiz sizlere Google arama motoru üzerinde; sohbet, chat ve sohbet odaları kelimeleri üzerinde hizmet vermektedir. ( We love Google )

http://www.Ozletme.Com Chat sitesi son olarak günü güncellenmiştir.